KONST / Litografier / Färglitografi 12433225
nr 1243 3225
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Färglitografi, 2 st, Sjö/landskap, signerad. Motivet: 36x50 ca
Utrop:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:35:17
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg